Mivara > Mivara da Yaşam

Burada Her Şey Size Özel

 

Mivara sayısız aktivitesi ve zengin manzarasıyla, ayrıcalığınızın farkına varabileceğiniz sayısız hizmetiyle, sosyal hayatınızı tatil ve prestijle birleştiriyor. Özgürce vakit geçirebileceğiniz alanlarda Gündoğan’ın benzersiz manzarası ve havasıyla kendinizden geçebilir, kendinizi yeniden keşfedebilirsiniz. Çevre düzenlemesi ve peyzajında, engelli sakinlerin de sosyal alanlardan rahatlıkla yararlanabilmesi düşünüldü. Sadece telefon ederek evinizde dilediğiniz hizmeti sağlayabilirken, neden“Burada Her Şey Size Özel” dememizi daha iyi anlayacaksınız.

TADINA VARIN!

Benzersiz lezzetlerin ustalarından Mivara tatlarını deneyerek dünya yolculuğuna çıkmaya ne dersiniz? Ünlü şeflerin damak tadınıza hitap edecek lezzetlerini keşfederken ayrıcalıklı olmanın farkına bir kez daha varacaksınız.

 

 

YARARLANIN!

Kişiye özel kat, vale ve VIP ulaşım hizmetleriyle sahip olduğunuz alanda prestijinizi koruyacaksınız. Havaalanından Mivara’ya kadar size özel transfer hizmetiyle sadece yolculuğunuzun tadını çıkarmaya bakın. Mivara sınırları içerisinde yapacağınız kısa yolculuklarda da buggyler eşliğinde dilediğiniz noktaya kolayca varabilirsiniz.

 

 

GÜVENİN!

7/24 özel güvenlik ekipleri ve teknolojileriyle her açıdan kontrol altında tutulan Mivara, sakinlerine ve yaşayanlarına güven veriyor.